Актуальне 6

Категорія: Актуальне Автор: 13 серпня 2018р.

 

Така інформація  оприлюднена а сайті міської ради.

У повідомленні йдеться:

«У зв’язку з набранням чинності постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 22.03.2017 року №308 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання» КП «Стрийтеплоенерго» вже не є ліцензіатом Комісії відповідно і тарифи на теплову енергію для наших споживачів затверджуватися Комісією не будуть. Крім цього, Комісія на своєму черговому засіданні 17.07.2018 року прийняла рішення скасувати затверджені ними тарифи на теплову енергію для населення нашому підприємству.

Складається ситуація, що з настанням опалювального сезону ми можемо залишитися без тарифу для населення і не зможемо надавати послуги. Через те КП «Стрийтеплоенерго» розробило і просить затвердити тарифи на теплову енергію і послуги з централізованого опалення для населення без рентабельності. Останні тарифи на теплову енергію для населення були затверджені постановою НКРЕ КП від 09.06.2016р. №1044, а на послугу з централізованого опалення постановою НКРЕ КП від 09.06.2016 року №1101».

На сайті також оприлюднені дані для розрахунку тарифів.

Основні фактори, які вплинули на ріст тарифів для населення такі:

1.     Вартість електроенергії зросла з 1,68 грн за кВт год до 2,34 грн за кВт год, або на 33,3 %;

2.     Обсяги реалізації теплової енергії зменшилися на 25,039 тис.Гкал, або на 36,3%.

3.     Прожитковий мінімум зріс з 1450 грн до 1841 грн, на 27%, а мінімальна заробітна плата зросла до 3723 гривень на місяць.

4.     Згідно з змінами та доповненнями до Галузевої угоди, Територіальною угодою між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівським обласним об’єднанням організацій роботодавців та профспілковими об’єднаннями Львівської області на 2018-2020 роки зросли коефіцієнти співвідношень розмірів місячних посадових окладів керівників, професіоналів, фахівців, тарифних ставок робітників до мінімальної тарифної ставки робітника 1 розряду основного виробництва у середньому на 12,8%, що також призвело до зростання фонду оплати праці на підприємстві.

Крім цього надаємо інформацію для порівняння проектованого тарифу на послугу з централізованого опалення КП «Стрийтеплоенерго» і тарифів, які вже затверджені в інших містах області ще на початок опалювального сезону 2017/2018 років.

Назва міста

Тариф для населення з ПДВ

За 1 Гкал

За 1 м кв

м.Стрий

1612,38

38,70

м.Дрогобич

1760,40

47,75

м.Борислав

1785,26

40,09

м.Сколе

м.Жидачів

1850,01

54,00

м.Самбір

1739,95

56,02

Пропозиції та зауваження щодо зміни тарифів просимо надавати протягом 10 днів з дня повідомлення споживачів в газеті «Гомін волі» в відділ житлово-комунального господарства Стрийської міської ради, тел .7-13-81 та в КП «Стрийтеплоенерго»: тел. 4-12-56, електронна адреса str_tep @ ukr.net.

 

Категорія: Актуальне Автор: 09 серпня 2018р.

 

 

По цілій Україні, у тому числі у місті Стрию, спостерігається великий ажіотаж серед тих громадян, які хочуть отримати біометричний паспорт.

Саме цей документ, на сучасному етапі, є однією з позиції для безперешкодного перетину українського кордону до країн Євросоюзу.

Однак, дуже багато громадян під час його виготовлення стикаються з низкою проблем і купою додаткових запитань. Але найбільша проблема – міфи, які існують довкола цього.

 

Міф 1. Закордонний паспорт можна отримати лише за місцем реєстрації.

Насправді, за місцем реєстрації можна отримати лише ID- картку, так званий український паспорт. Біометричний паспорт можна отримати у будь-якому відділені міграційної служби чи сервісного центру України, незалежно від місця реєстрації. Ви можете обирати будь-яке місто чи область, для виготовлення вашого документу.

 

Міф2. Отримати закордонний паспорт можна лише через живу чергу.

На даному етапі функціонування міграційної служби у плані оформлення документів на виготовлення  закордонного паспорту є два варіанти: жива черга або електронна черга.

Зауважимо, що у Стрийському відділі міграційної служби фізично за день можуть опрацювати документи,  у середньому, 30-40 громадян. Ці дані коливаються від окремих ситуацій з громадянами до технічних можливостей, пов’язаних зі зв’язком з (Інтернет).

Кожного дня жива черга у Стрию складає від 50 до 70 осіб за день. Однак з електронної черги приймають 5 осіб.

 

Міф3. В  електронній черзі неможливо зареєструватись.

На даний сервіс дуже часто нарікають охочі отримати можливість не стояти у живій черзі, а прийти на конкретну годину. Однак при реєстрації, існує кілька нюансів, які не завжди враховані тими, хто хоче отримати сповіщення на телефон зі своїм номером, часом і датою.

По-перше. Оновлення бази відбувається о 00:00 годин кожної доби. Тому можливість потрапити у бажане відділення можливе для тих, хто не пошкодував свого часу і дочекався моменту оновлення даних.

По-друге. Варто підготувати і внести попередні дані, номер телефону, серію і номер паспорта, заздалегідь і лише потім оновлювати список для вибору місця подання.

По-третє. Кількість місць електронної черги на день – лише 5. Тому все залежить від вашої спритності та зв’язку з Інтернетом.

Але будьте готові, прийшовши у паспортний відділ, почути недоброзичливі слова зі сторони учасників живої черги. Напоготові варто мати смс-сповіщення з номером та рештою інформації про ваше право зайти у заповітний кабінет.

 Додамо, що відкриті місця у чергах можуть «висіти» і в робочий час, у різних відділах міграційної служби. Якщо ви мобільний і маєте можливість легко добратись у той чи інший район, то можна спробувати і в інший час доби зареєструватись у електронній черзі.

 

Міф 4. Дитині до 12 років не можуть зробити біометричний паспорт без її присутності.

Документи для виготовлення біометричного паспорту дитині віком до 12 років можна подавати без її присутності. До міграційної служби необхідно подати копію свідоцтва про народження та фотографію дитини, на якій зображено 80% обличчя. У неї  не будуть брати відбитків пальців.

Однак, зауважимо, що якщо ви прийдете з дитиною у відділ міграційної служби, то зекономите на фотографії у фотосалоні.

Проте, рекомендуємо, в такому випадку, все ж таки скористатись електронною чергою, де замість паспортних даних потрібно вносити серію і номер свідоцтва про народження. Це убезпечить вас і дитину від додаткових стресів.

 

Міф5. Документи на виготовлення закордонного паспорту можна подати лише у міграційній службі.

На даний час у Львові діють сервісні центри, де можна подати документи на виготовлення закордонного паспотру у порядку живої черги. Пропускна спроможність таких центрів близько 300 осіб на день. Для цього ви можете потратити від 20 хвилин до 1 години часу. Такі послуги сервісний центр надає за додаткову оплату.

 

Спробувати вибрати відділ міграційної служби можна тут: https://dmsu.gov.ua/services/online/citizen.html?s=2

 

Категорія: Актуальне Автор: 24 липня 2018р.

 

Як відомо, в Україні більшість міст та районних центрів уже розпочали процес реформування медичної галузі на місцях. У Стрию  цей процес затягнувся. Однак вже з 1 серпня стриян чекають нові сюрпризи.

Як нам стало відомо, у приміщенні  Поліклінічного відділення стрийської міської лікарні, що по вул. Шевченка. 55 будуть приймати лише лікарі-спеціалісти. Туди ж перенесуть і Шкірно-венерологічний відділ Стрийської міської поліклініки, який розташовувався у приміщенні за адресою, вул. С. Бандери, 44а.

Натомість терапевти і педіатри прийматимуть у приміщенні теперішньої Стрийської дитячої поліклініки, що по вул. Охримовича,6. Ще одне місце прийому лікарів первинної допомоги буде розташоване за адресою вул. С. Бандери, 44а. Не залишили без уваги і мешканців мікрорайону, де функціонував філіал Стрийської міської дитячої поліклініки, що по вул. Коссака 11 а. Туди також можна буде звернутись до терапевта чи педіатра. 

Медики окремо звертають увагу, що листи про тимчасову непрацездатність будуть оформляти і видавати лише лікарі первинної допомоги. 

Нагадаємо, у Стрию реорганізували дитячу і міську лікарні. Відповідне рішення ухвалили депутати Стрйиської міської ради на черговій сесії, 5 червня.

Тепер у Стрию створено Комунальне некомерційне підприємство «Центр надання медико-санітарної допомоги міста Стрия».

Згідно рішення, реорганізацію Стрийської  центральної міської лікарні та Стрийської міської дитячої лікарні проводять шляхом виведення із структури Стрийської  центральної міської лікарні  відділення первинно-медичної допомоги та із структури Стрийської міської дитячої лікарні медичних працівників первинної ланки. 

Штатний розпис працівників обох структур буде приведено відповідно до рішення. А також все майно буде передане на баланс Комунального некомерційного підприємства "Центр   первинної  медико-санітарної допомоги м.Стрия".

Керівником Комунального некомерційного підприємства «Центр надання медико-санітарної допомоги міста Стрия» призначенно Іванну Салдан

 

Категорія: Актуальне Автор: 15 липня 2018р.

У п’ятницю , 13 липня у  Народному домі, за процедурою, все стартувало з реєстрації усіх учасників громадських слухань. Однак вже під час голосування за кандидатури головуючого громадських слухань, було виявлено махінації. Окремі працівники МККП прийшли у Народний дім уже з мандатом для голосування.  Таким чином, у залі було присутні на, майже, два десятки голосуючих більше, ніж внесено  у список реєстрації. Повторне голосування показало на десяток менше голосів від зареєстрованої кількості бажаючих «коригувати» тарифи на вивіз сміття у місті.

Після сперечань та доводів, усіх учасників попросили вийти з залу і пройти повторну процедуру отримання мандату. Активісти, які ініціювали громадські слухання, в короткий час, елегантно вийшли з положення, запропонували просто інший колір мандату для голосування.

Коли всі зібрались у залі, перейшли до голосування за голову громадських слухань. Ним став пан Коваль,  а секретарем вибрали  Іванну Орихівську.

Після прийняття регламенту,  до своєї доповіді приступив керівник ТОВ «Комунальник-1»  Басістий Андрій Гнатович. Однак доповідач не зміг відповісти на жодне запитання від громади міста. Більше того, на гострі запитання Андрій Гнатович постійно свій погляд кидав у бік першого заступника мера міста – Романа Дмитровича Маланія.

Бурхлива реакція заповнила великий зал Народного дому після запитання: у кого ТзОВ «Комунальник -1 » орендує машини? Після десятка повторів даного запитання від різних активістів, Андрій Гнатович вийшов із-за трибуни і підійшов радитись до Романа Дмитровича Маланія. Однак,  вже за кілька хвилин, під гучний сміх у залі, керівник ТзОВ «Комунальник-1» повернувся на місце для виступу. 

Активістів цікавила низка інших складових економічної діяльності підприємства. 

Надія Козик намагалась розібратись у цифрах, конкретно формуючі питання. Свої розрахунки, місцева активістка  зауважила, що ТзОВ «Комунальник-1» вимагає підвищення тарифу з 8,25 грн. до 10,98 грн., тобто на 33% . Обґрунтування базувалось на фактах: зростання ціни на паливо на 28,92% та заробітної плати на 6,25%. Але оскільки в тарифі паливо складає ≈20%, а зарплата ≈22%, то в загальному таке зростання дає відповідно 5,9% та 1,27% збільшення тарифу, тобто разом додатково ≈7%. 

Звідки ж взялося аж 33% зростання тарифу?, - запитує Надія Козик.

«Тут, як кажуть, диявол криється в деталях. Зверніть увагу – в оголошенні не вказано відсоткове збільшення вартості миття та оренди машин. 

Знаєте, чому? А тому, що миття машин здорожчає аж на 700% !!! Так, так, не на 7%, і навіть не на 70%. А залежно від машини – на 690%, 720% та 420%. І хоча миття машин в тарифі складає мізерних ≈0,7%, в новому тарифі це збільшення дає додаткових 2,63%, тобто вдвічі більше, ніж обіцяне зростання зарплат для двірників, яких зігнали на попередні слухання (які, до речі, до «Комунальника-1» не мають відношення, тож і збільшення зарплати їм не загрожує). А тепер вишенька на торті.  Оренда машин. У діючому тарифі оренда складає 14,23% (у грошовому еквіваленті це півмільйона гривень, точніше 504 тис.). Для коригування ТзОВ «Комунальник-1» заявляє, що вартість оренди машин збільшилася втричі, тобто на 270-333% (залежно від машини). У грошовому еквіваленті це додатковий 1 мільйон 26 тисяч гривень. Таким чином, оренда машин складатиме в тарифі 30,45%».

Колишній керівник комунального підприємства «Добробут», яке здійснювало таку ж діяльність у Грабовецькій ОТГ, Ігор Брик у своєму виступі заявив, що у Стрию зумисле роздробили юридично і економічно одне підприємство. Натомість створено низку інших, через які роблять махинації. 

«Ніхто у місті не розуміє що таке «Комунальник -1», «Комунальник-2», Комунальник +». Але всі і так знають, хто – реальний власник цього всього».

Депутат міської ради Андрій Поврозник також не залишився байдужим і поставив кілька запитань, які стосувались уточнення цифри, яка вказана у економічному розрахунку для підняття заробітної плати. Не отримавши відповіді від Андрія Гнатовича, депутат покинув великий зал Народного дому та не брав участі у голосуванні.

Не залишилось до кінця і багато тих, хто добровільно-примусово завітав на громадські слухання. Багато працівників МККП та інших державних установ не дочекались затяжного голосування. Адмінресурс цього разу не спрацював. Результат голосування показав що громада міста не підтримує рішення про підняття тарифів на вивіз сміття. А громадські активісти залишили за собою право звернутись у Генеральну прокуратуру України та НАБУ щодо діяльності та співпраці МККП, ТзОВ «Комунальник-1», «Комунальник-+» та «Комунальник-2». 

Однак, варто зазначити, що остаточне рішення про підняття чи не підняття тарифу на вивіз сміття залежить  від Виконавчого комітету міської ради.

 

 

 

 

Категорія: Актуальне Автор: 09 липня 2018р.

У Стрию знову анонсують громадські слухання. Поточне питання - підняття тарифів на вивезення сміття. Але чи можна провести реальні громадські слухання у Стрию і чи можна вважати прийняте рішення легітимним?

Ми намагались розібратись у цьому питанні. Оскільки Стрий себе позиціонує як прогресивне місто, хоча влада належить передпенсійній когорті, варто вивчити це детальніше.

Громадські слухання у Стрию проводяться регулярно. Однак, переважна більшість про це навіть не здогадується. Питання – чому?

Річ у тому, що у законодавстві існує певна процедура, якою сумлінно користуються міські чиновники та громадські діячі.

Перш за все, варто зазначити, що «Громадські слухання» - форма співпраці міської ради та мешканців міста.

Предметом громадських слухань можуть бути будь-які питання місцевого або загальноміського значення, що належать до відання місцевого самоврядування.

Як правило, громадські слухання, можуть ініціювати мінімум три громадські організації. У Стрию їх вистачає – маєже 100.

Рішення, прийняте на громадських слуханнях не є обов’язковим до виконання, воно виконує дорадчу функцію.

Однак, при перших намірах влади підняти тарифи на будь-які послуги, одразу ініціюється питання проведення громадських слухань. У Стрию цю функцію виконує низка громадських об’єднань, які слідкують за подібного роду речами.

На даний час, влада міста хоче підняти тариф для населення та підприємств за вивіз твердих побутових відходів.

Схема роботи налагоджена таким чином, що фірма «Комунальник 1» має підписану угоду зі Стрийським міським комбінатом  комунальних підприємств (МККП) на підставі "виграних" тендерів через систему Прозоро. Збір та вивіз на полігон твердих побутових відходів у Стрию здійснює саме ТОВ «Комунальник 1».

Довідково: ТОВ «Комунальник 1» зареєстрований у місті  Стрию, за адресою: Нижанківського, 50.

Керівником підприємства зазначений Басістий Андрій Гнатович. Галузь діяльності за кведами – вивіз та знищення інших відходів.

Підставою для підняття тарифів у міській раді та МККП вважають те, що у вартість послуг не було враховано пересипки сміття шаром ґрунту. Таким чином, аргументація виглядає цілком достойною і справедливою. Адже жоден керівник не зобов’язаний «заганяти» підприємство у боргову яму, через те, що зобов’язаний виконувати чинне законодавство, дотримуватись технології у роботі. Але виникає одне «але». У жодному звіті, який публікується МККП, не було зазначено скільки тонн сміття щоденно завозять з міста Львова. Адже пересипку повинні робити не після кожної машини висипаного сміття, а за умов накопичення ТПВ у певних об’ємах.  Тож скільки реально привозять сміття з обласного центру? І скільки продукують ТВП стрияни, які мають взяти на себе економічне навантаження підприємства?

Друге питання, яке дещо заплутує -  це одиниці вимірювання, а саме об’єм і вага. Кожен, хто знає фізику, зможе відповісти, що перевести ці одиниці дуже легко. Але це у тому випадку, якщо мова йде про конкретний вантаж, а не зібране сміття.

Довідково:  У Грудні 2016 року Виконавчий комітет Стрийської міської ради погодив зміни тарифів на послуги Стрийського МККП із захоронення твердих побутових відходів на міському сміттєзвалищі міста Стрия. Тариф на захоронення за 1 куб м для бюджетних організацій та установ  становив – 24,98 грн; для інших споживачів – 32,51 грн; для населення залишилось без змін – 9,86 грн.

Однак, у березні 2018 відбулось засідання Виконавчого комітету Стрийської міської ради, на якому були затверджені нові підвищені тарифи.  Для підприємців міста вартість за вивіз ТВП зафіксована  у межах 49 грн, для інших організацій міста – 124 грн, для організацій району цифру сформували в межах  162 грн. за тонну сміття. На жаль цього рішення не опубліковано на сайті міської ради.

Однак, хто орієнтується у даному питанні, або кого це цікавило. Чітко знають, що машини з ТВП проїжджають «зазвичай» ваговий контроль. То ж яким чином формується реальна вартість збір та знищення сміття: з куба чи з тонни? Звичайно, питання риторичне, адже економічний відділ і керівництво міста уже давно підготувало відповідь на такі «незручні» нюанси.

Громадські організації, на даний час жодним чином не намагаються «притиснути» МККП, ТОВ «Комунальник -1» та міську владу саме у юридичній площині. Якщо й відбувається юридичне вивчення всіх аспектів проблеми, то результати не публікуються на загал. Якщо ж їх висвітлюють, то «делікатно», з видимістю діяльності на своїх приватних сторінках.

Щодо влади, то вона у Стрию дуже демократична, адже на кожне побажання провести громадські слухання дає схвальну відповідь. Звинуватити їх у цьому зовсім не можна. І той факт, що на громадських слухання, у переважній більшості випадків, присутніх вистачає для заповнення великого залу у Народному домі говорить з картинки красномовніше за будь-які написані тексти.

Адже це – не футбол, де гравці мають свою форму, яка їх «ділить» на полі. І тринадцять – двадцять місцевих активістів ніколи не переконають працівників комунального підприємства. Які без маніжок заповнюють решту крісел у залі.

Реальність по-стрийські може конкурувати зі схемами Сергія Мавроді, бо тільки у Стрию віртуальна реальність існує без ІТ-технологій!

А тим часом на сайті міської ради опубліковано оголошення про чергові громадські слухання щодо питання підняття тарифів на вивіз ТВП, які відбудуться 13 липня, у приміщені Народного дому, за адресою: Народна. 8. Початок анонсовано о 16:30.

Ініціаторами проведення громадських слухань є: ГО «Стрийський майдан», ГФ «Стрийська Сотня Січових Стрільців», НВР «Правий сектор Стрийщини». У повідомлені також зазначено, що ознайомитись з матеріалами щодо коригування тарифів можна у приміщенні міської ради та ТзОВ «Комунальник-1» (вул.Нижанківського, 50, тел.0669761794). 

Категорія: Актуальне Автор: 29 червня 2018р.

Не так давно у Стрию відкрилась друга локація мережі, де можна переглядати стрічки світового кінематографу. Однак, до цього часу стриянам доводилось обходитись без великого екрану, гучних динаміків, темного залу і останнього ряду для поцілунків. 

У 2015 році стриянам запропонували долучитись до кінофестивалю «Відкрита ніч». Місцеві активісти одразу ж скористались пропозицією. Про те, як все зароджувалось, яким був старт у Стрию, розповідає координатор заходу у місті Стрию – Юрій Важний.

- Дуже приємно бачити, що започатковане групою місцевих активістів продовжує життя і вже знайшло своїх поціновувачів. Але багатьом дуже цікаво: що таке «Відкрита ніч»?

- Це кінофестиваль, започаткований у 1997 році Михайлом Ільєнком. Метою заходу було показати, що в Україні є кіно, є режисери і це потрібно було донести до людей.

У 1997 році масштаби були значно меншими, участь у кінофестивалі взяло лише кілька міст. Однак, з кожним роком міста приєднувалися. На сьогодні це вже близько 80 міст України та 10 країн світу.

- Як виникла ідея запропонувати стриянам долучитись до такого заходу?

- Ми довідались про цей кінофестиваль випадково.  З початком війни на Сході ми запросили до Стрия режисера стрічки «Добровольці Божої чоти» , Леоніда Кантера. Він приїхав зі своєю кінороботою  у 2015 році. Тоді, під час нашого спілкування, він поділився своїми враженнями від побаченого і запропонував нам розвивати цей кінофестиваль у місті.

- І як все починалось?

- Перший наш кінофестиваль ми відразу провели у 2015 році. Було дуже проблематично: труднощі в організаційних питаннях, пошук спонсорів. Міська рада теж нас не підтримала. Але вже у наступні роки влада змінила свою позицію,  й почала виділяти кошти.

 У перший рік  ми позичали екран на заводі «Леоні». А вже у 2016 і ми власноруч його зробили. У 2017 році міська рада  виділила кошти і ми купили новий, сучасний кінопроектор. Це вже буде і для міста, і для кінофестивалю.

- Наскільки успішна «Відкрита ніч»  у Стрию?

-   Минулого року Стрий зайняв перше місце серед 65 міст України за активну участь у кінофестивалі і креативність.

Цього року у вас дуже насичена програма, окрім самого перегляду фільмів заплановано концерт. -

- Це прагнення підтвердити всій торішній статус креативного міста?

- Цього річ ми хотіли внести щось нове. Кінофестиваль випадає на останні вихідні червня і поєднується  з Днем молоді.  Тому ми вирішили об’єднати  ці два заходи.  Ми знайшли гурти, які цього року погодились приїхати безкоштовно. Єдиною умовою від них було – повернення коштів за дорогу і забезпечити харчуванням. 

- Які стрічки представлені на кінофестивалі?

- Конкурс за право показу на самому кінофестивалі  закінчується 12 червня.  19 червня на прес-конференції оголошується список жанрів та стрічок, які представлятимуться на кінофестивалі. 

- Всі роботи – короткометражні фільми. Але цей продукт не для всіх. Чи не було остраху впроваджувати «Відкриту ніч» у Стрию? Адже це маленьке містечко, яке є, доволі, пасивним у культурному плані, попри декларовану культурну політику. Не було страху, що крісла для глядачів залишаться порожніми?

- Перша «Відкрита ніч», з якою у нас було найбільше проблем в організаційному плані, показала зворотне.  Початок ми провалили, ми втратили десь до півтори години часу через технічні несправності в он-лайн трансляції , то аудиторія сиділа і чекала. «Перший» показав, що це - цікаво, бо незвично. Потрібно висидіти ніч. Під час першого кінофестивалю до ранку витримало близько 20 осіб. На наступні рази – цей показник збільшувався. 

- Чи можна в такому випадку сказати, що стрийська молодь є спраглою до справжніх  культурних заходів ?

- Однозначно, що так. Минулого року ми запрошували хлопців, які були ведучими (у свій час виступали у телевізійному шоу «Розсміши коміка»), вони неодноразово говорили про те, що стрийська молодь – надзвичайна. Їй бракує цього. І це було видно по тому, як публіка прагнула веселитись і спілкуватись, просто гарно проводити час. У нас була ідея підтримувати цю мотивацію молоді показами фільмів щосуботи. Минулого року нам вдалось лише кілька разів зробити покази, оскільки дощ завадив. А пізніше було важко відновити це все. 

- Хто допомагає тобі з організацією фестивалю?

- Від Першої Ночі було задіяно дві організації : «Стрийський Майдан» і «Правий сектор». В основному люди з цих організацій помагали з самого початку і ми й надалі разом працюємо над кінофестивалем кожного року.

- Чи були люди , які хотіли активно долучитись  до вашої команди після вдалого старту?

- Так. Цього року до нас долучились «Азов». Їхні волонтери будуть нам допомагати під час проведення кінопоказів. 

- Скільки глядачів ви цього року очікуєте?

- Минулого року було 350 посадкових місць. Але було багато людей, які стояли. Цього року ми плануємо 400.

- Чи були моменти, коли виникало бажання кинути все і відмовитись від проведення кінофестивалю?

- Звичайно, що на певному етапі у кожного виникали такі думки. Хтось казав, що це вже – останній раз, бо багато зусиль докладається до цієї роботи. Але стосовно мене, то кожного разу виникає азарт довести справу до кінця. 

- Чого цього року ви очікуєте від кінофестивалю, адже затрати часу і сил потребує якоїсь компенсації?

- Звичайно. Йде колосальна затрата зусиль, але коли вже все готово, то відчуваєш надзвичайне задоволення від проведеної роботи. Після цього охоплює велике задоволення. 

 

Отримати задоволення від «Відкритої ночі» запрошуємо всіх охочих. Особливо тих, хто жодного разу не переживали цієї атмосфери. Адже цього року виставлені цікаві роботи, а саме:

21:00 – 22:00 офіційна церемонія відкриття кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 20»

22:00 – 04:00 програма кінопереглядів

04:00 – 05:00 нагородження переможців