АВТОМОБІЛІСТИ СТРИЯ – ПЕРЕМОЖЦІ  І ЕТАПУ КУБКА УКРАЇНИ

Категорія: Спорт Автор:  02 липня 2018р. розмір шрифту decrease font size increase font size
Оцініть
(0 голосів)

Цими вихідними на кордодромі стадіону «Сокіл» проходив перший етап чемпіонату України з автомодельного спорту (кордові моделі) серед дорослих. Паралельно з цими змаганнями відбувся чемпіонат України серед юнаків та юніорів.

Про це на своїй сторінці у соцмережі пише спортивний журналіст Михайло Олійник. Участь у турнірі приїхало взяти  близько 80 автомоделістів, які представляли міста: Стрий, Дніпро, Київ, Тернопіль, Хмельницький, Запоріжжя, Черкаси, Покров, Заліщики, Умань, Христинівка.

Слід зазначити, що у складі дорослої збірної Стрия на першому етапі Кубку України виступали: заслужений майстер спорту (змс) України Володимир Смольніков, змс України Андрій Смольніков, майстер спорту міжнародного класу (мсмк) України Ігор Сафіяник, мсмк України Тарас Прядка, майстри спорту України Сергій Ковальчук, Віктор Василенко, Олександр Сорока, Сергій Цибаньов, Світозар Фур, кандидати у майстри спорту України Ігор Жидік, Володимир Сашко, першорозрядники Юхим Щербина та Назар Куценяк. Організаторами цих змагань виступили Українська федерація автомодельного спорту, Стрийська міська рада, Стрийська міська станція юних техніків.

Змагання проводились у восьми класах моделей: Е-1к, Е-1, Е-2к, Е-2, Е-3b, Е-3, Е-4, Е-5. У загальнокомандному заліку переможцем першого етапу Кубку України-2018 з великим відривом стала команда Стрия, в активі якої 1722,866 залікових очок. Друге місце посіли автомоделісти Тернополя – 1300,927 очок, третє місце команда Дніпропетровської області – 1254,102 очка.

В індивідуальних заїздах автомоделісти Стрия показали такі результати. Переможцями I етапу цьогорічного Кубку України стали: Володимир Смольніков у класі Е-2 (269,839 км/год.), Тарас Прядка у класі Е-3b (252,013 км/год), Олександр Сорока у класі Е-4 (292, 270 км/год). Друге місце посів Сергій Ковальчук у класі Е-1 (243,525 км/год). Третє місце вибороли: Юхим Щербина у класі Е-1к (179,038 км/год), Ігор Сафіяник у класі Е-3b (234,998 км/год), Андрій Смольніков у класі Е-3 (280,429 км/год), Сергій Цибаньов у класі Е-4 (281,970 км/год).

Другий етап Кубка України відбудеться в середині вересня.

Переглядів: 898 02 липня 2018р.