НА ПОЧАТКУ ВЕРЕСНЯ БУДУТЬ ПЕРЕВІРЯТИ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ І ДІТЕЙ, ЯКІ НЕ РОЗПОЧАЛИ НАВЧАННЯ

Категорія: Суспільне життя Автор:  30 серпня 2018р. розмір шрифту decrease font size increase font size
Оцініть
(0 голосів)

 

В Україні триває Всеукраїнський профілактичний захід «Урок». Служби у справах дітей проводять перевірку, яка триватиме до кінця жовтня.

Як повідомляють у Стрийській міській раді, перший етап, який був націлений на   обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах уже завершився. Перевіряючі запропонували вжиття заходів щодо надання дітям з цих сімей адресної допомоги в підготовці до навчального року та осінньо-зимового сезону.

Другий етап (3 вересня – 14 вересня 2018 року) виявлення дітей, які з третього вересня не приступили до навчання у школах, професійно технічних начальних закладах, вищих навчальних закладах I-II рівня акредитації.

Третій етап - це повернення дітей до навчальних закладів або влаштування до закладів соціального захисту дітей, усунення причин та умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням, притягнення до відповідальності батьків або осіб, які їх замінюють, посадових осіб за порушення прав та законних інтересів дітей. Сприяти у охопленні навчанням дітей, поміщених з тимчасово окупованих територій або районів проведення антитерористичної операції.

Переглядів: 132 30 серпня 2018р.