У СТРИЮ ВІДБУДЕТЬСЯ КНИЖКОВА ТОЛОКА

Категорія: Суспільне життя Автор:  11 жовтня 2018р. розмір шрифту decrease font size increase font size
Оцініть
(0 голосів)

У Стрию 19-20 жовтня у Народному домі пройде книжкова толока у рамках року Василя Нагірного на Стрийщині та з нагоди 150-річчя товариства «Просвіта».

Про це йдеться у повідомленні Стрийської райдержадміністрації.

У переліку запрошених письменників: Василь Шкляр, Остап Дроздов, Дара Корній, Ярослав Сватко, Богдан Сидорак, Микола Посівнич, Ярина Каторож.

Стартує книжкова толока  у п’ятницю, 19 жовтня, о 9.00  виставкою-продажем книжок. Заплановано бесіди у школах на тему: «Я, моє пробудження як українця, моє громадське служіння. Чому? Мотиви вибору між комфортним і вічним. Про націоналізм чи національну ідею в XI столітті», а також зустрічі письменників із дітьми у школах, училищах та коледжі, безпосередньо у Народному домі, бібліотеках і музеї. Студія дитячого розвитку «Навчабава» готує тематичний флешмоб. Офіційне відкриття відбуватиметься з 13.00 до 14.00.

Заплановані автографсесії із письменниками, що приїдуть до Стрия; виставка робіт дорослої студії; майстер-класи народних умільців: хустковив’язування; виставка народної автентичної одежі та вечірня молодіжна програма.

Переглядів: 227 11 жовтня 2018р.