НЕ ВАРТО ЗАБУВАТИ ПРО ДАТКОВУ ВІДПУСТКУ. ХТО МОЖЕ СКОРИСТАТИСЬ ?

Категорія: Суспільне життя Автор:  08 листопада 2018р. розмір шрифту decrease font size increase font size
Оцініть
(0 голосів)

 

Згідно статті 16-2 Закону України «Про відпустки» учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, статус яких визначений Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надається додаткова відпустка зі збереженням заробітної плати тривалістю 14 календарних днів на рік.

Про це нагадують у Стрийській міській раді.

Додаткова відпустка, передбачена ст. 16-2 Закону України «Про відпустки» надається незалежно від відпрацьованого часу один раз упродовж календарного року на підставі заяви працівника та посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни.

Переглядів: 37 08 листопада 2018р.